از تیمی حرفه‌ای مشاوره بگیرید

باتوجه به شرایط ناپایداری که هر روز بیشترش شاهدش هستیم، فرصتی برای از دست دادن نیست. مشورت با فرد متخصص شما را چند ده قدم به جلو پرتاب می‌کند و نتیجه‌ای را که ممکن است بعد از خرج کردن زمان، انرژی و هزینه‌ای زیاد به آن دست پیدا کنید، در یک جلسه مشاوره در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

nedastorycom

برندسازی و فروش در اینستاگرام

به گزارش Financial Tribune علی رغم فیلترینگ شدید، ۲۴ میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام فعالیت دارند. چه به عنوان کسب‌وکار چه به عنوان برند شخصی، اینستاگرام فضای بدون سقف برای دیده شدن، فروش و در نتیجه درامد بیشتر است.

برندسازی و فروش در لینکدین

اگر به شما بگویم که بیش از نصفی از مسیر شغلی و موقعیت‌هایم را به لینکدین مدیون هستم، بی‌راه نگفته‌ام. لینکدین فضایی‌ امن و بی‌حاشیه‌ است برای بیشتر دیده شدن، ساختن ارتباطات باکیفیت و نتیجه درامد بیشتر هم برای افراد و هم برای کسب‌وکارها.

شبیه‌سازی جلسه مصاحبه

اگر قصد مهارجت کاری دارید یا در ایران هر چه مصاحبه می‌روید، نمی‌شود که نمی‌شود، جلسه شبیه‌سازی مصاحبه مثل سوزنبان قطار مسیر را برای شما به طور کامل تغییر می‌دهد. اگر قصد مهاجرت دارید جلسه‌ها به انگلیسی و مطابق با استاندارد جهانی و اگر تمایل دارید در ایررن مشغول به کار شوید، جلسه‌ها به فارسی و مطابق با فرهنگ ایران است.

مسیر شغلی در بازاریابی محتوا و شبکه های اجتماعی

دیجیتال مارکتینگ یک شهر بزرگ با خیابان‌های رنگارنگ بسیار است. به سختی کسی می‌تواند ادعا کند که در همه زیرشاخه‌هایش مسلط است و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. درنتیجه در حال حاضر تنها به افرادی که می‌خواهند پا در خیابانی مشترک بگذارند و مسیر بازاریابی محتوا یا بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را طی کنند، مشاوره می‌دهم.

چرا مشاوره با ندااستوری؟

اطلاعات عملیاتی و خلاقانه

اطلاعات دست اول در اختیارتان قرار می‌گیرد و با نگاه خلاقانه و به‌روز تیم مشاوره درهای مختلف و جدیدی به رویتان باز می‌شود.

دلسوز و پیگیر

با دل و جان کنار شما هستیم و قدم به قدم شما را در مسیر رسیدن به خواسته‌هایتان همراهی می‌کنیم.

دست ‌ودلبازی

اینجا هیچ خساستی وجود ندارد. هر آنچه که تا به حال یاد گرفته‌ایم و به شما کمک می‌کند، بدون کم و کاستی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

فرصت‌های بی‌انتها

این شروع یک ارتباط بی‌پایان است. در ادامه در هر نقطه هر چیزی که برایتان مفید باشد، با شما به اشتراک گذاشته خواهد شد و امکان پرسش مجدد کوتاه در چت وجود دارد.

در حال بارگذاری ...

 
 

 

 

تجربه شما چه بود؟

سوالات متداول

بله. اگر موردی بود می‌توانید بعد از جلسه ایمیل دهید.

در حال حاضر همه مشاوره‌ها به صورت آنلاین داخل گوگل میت برگزار می‌شوند.

موضوع و چالش موردنظرتان را در فرم <ارتباط بیشتر با ما> بنویسید، با راه حل به شما باز می‌گردیم.

ارتباط بیشتر با ما